آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت

آموزش زبان انگلیسی برای مهاجرت
نویسنده: سعید رضائی ناشر: دوره سرا تعداد بازدید: 1112
9/10
از 23 کاربر

امروزه کلاس‌های تقویت زبان انگلیسی در تمام کشورهای دنیا دایر است و افراد مختلف می‌توانند از آنها بهره ببرند. حتی افراد انگلیسی زبان نیز برای تقویت و یادگیری گفتار فنی در کلاس‌های زبان، شرکت می‌کنند.

اما این وضع برای مهاجرانی که اقیانوس‌ها را پیمودند تا به رویاهای خود برسند چگونه است؟

تصور کنید که شما با تلاش فراوان توانستید به مقصد خود برسید، حالا بدون دانش کافی از زبان انگلیسی چه زندگی‌ای پیش روی شما خواهد بود؟

درست است بعد از ۵ سال زندگی در کشور انگلیسی زبان، شما تا حدودی انگلیسی را خواهید آموخت، اما تا آن زمان چه خواهید کرد؟

پیشنهاد ما چیست؟

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارید، حتما قبل از انجام کارهای مربوط به مهاجرت، به عنوان قدم اول شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید تا بتوانید در همان بدو ورود به کشور دیگر، با افراد مختلف ارتباط درست و سازنده برقرار کنید.

این کار به شما کمک می‌کند هم برای درخواست‌های شغلی و هم تحصیلی، از شرایط بهتری برخوردار شوید؛ زیرا مدارس و شرکت‌ها از مهاجران می‌خواهند که برای جذب بهتر در جامعه و کسب دانش جدید در مدارس و یادگیری فرهنگ منطقه، زبان انگلیسی را به خوبی بدانند.

همچنین شما با یادگیری زبان انگلیسی قبل از مهاجرت، حق و حقوق خود را به عنوان یک مهاجر بهتر درک خواهید کرد و همین امر باعث می‌شود از شرایط بهتری برخوردار شوید و افراد سوءاستفاده‌گر نتوانند از ناآگاهی شما نسبت به قوانین بهره ببرند.

آیا یادگیری زبان انگلیسی سخت است؟

یادگیری هر زبان دومی دارای چالش‌ها و سختی‌های مخصوص به خود است. با این حال در مقایسه با یادگیری سایر زبان‌های خارجی مانند: ژاپنی که برخی از واژگان احتیاج به تغییر آوایی دارند و واژگان تخصصی باید توسط افراد بومی ترجمه شوند و یا فرانسه که دارای قواعد سخت‌تری هست، یادگیری زبان انگلیسی به مراتب آسان‌تر به نظر می‌آید.

یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت

روش های یادگیری زبان انگلیسی

در دنیای امروز، راه‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که شما می‌توانید به راحتی از آنها برای تقویت این زبان استفاده کنید، از جمله شرکت در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی، تماشای فیلم و سریال جهت تقویت زبان، گوش دادن به پادکست‌های انگلیسی و موسیقی‌ زبان اصل، برقراری ارتباط با انگلیسی زبانان سراسر دنیا و روش‌های متنوع دیگری که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در اختیار بشر قرار گرفته است.

پس برای بدست آوردن زندگی رویائیتان و رسیدن به تمام خواسته‌های قلبی خود، قبل از مهاجرت به کشوری دیگر، زبان انگلیسی خود را تقویت کنید تا با کمترین میزان مشکلات مواجه شوید و بتوانید به راحتی با افراد مختلف ارتباط برقرار کرده و دوستان مناسب پیدا کنید و از تجربیات آنها بهره ببرید، صاحب یک شغل مناسب شوید و یا در یک محیط پیشرفته شروع به ادامه تحصیل کنید و قدم به قدم به تمامی رویاهای خود برسید.

شما می توانید با پر کردن فرم رزرو رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی، از سطح زبان انگلیسی خود مطلع شده و آموزش زبان انگلیسی را شروع کنید. همکاران ما در اسرع وقت برای مشاوره و تعیین سطح با شما تماس می گیرند.

https://www.dorehsara.org/Article.aspx?id=105

مقالات مرتبط

آیلتس چیست و چطور برای شرکت در آن آماده شویم؟
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 4034

آزمون بین المللی آیلتس (IELTS: International English Language Testing System) برای کمک به افرادی طراحی شده که قصد...

جملات زیبای انگلیسی
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 30947

در زبان انگلیسی جملات بسیار زیبا و فراموش نشدنی وجود دارد که استفاده های مختلفی برای کاربران دارد. این جملات با مفاهیم...

طرز استفاده از سایت گرامرلی
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 440

آیا به دنبال یک وب سایت و یا برنامه کاربردی برای رفع اشکال و ویرایش متن های انگلیسی خود هستید ؟ وب سایت گرامرلی بهترین...