سعید رضایی

سعید رضایی

من سعید رضایی هستم، مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران مرکز و مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد واحد استان البرز اخذ کرده ام.

بیشتر از پانزده سال است که در حال تدریس زبان انگلیسی هستم. بیشتر از دویست کارنامه‌ی آیلتس، تافل و پی تی ای در کارنامه کاری خود دارم. در خیلی از آموزشگاه های تهران تدریس کرده‌ام و مدت شش سال آموزشگاه خودم یعنی آموزشگاه پویا سخن را داشته‌ام. در مورد سوابق کاری در گذشته باید بگویم سهامدار و مدیر آموزش موسسه زبان ایران زمین و موسس و برنامه ریز آموزشی، مدرس آموزشگاه پویاسخن بوده‌ام.

در مورد دوره های آموزشی برای شرکت ها باید از همکاری با شرکت نفتی تسدید، تدریس به مدیران ارشد در سازمان شهرداری تهران، مدیر آموزش دوره های فوق برنامه در دبیرستان های سلام مدرس در وزارت صنایع و معادن و مترجم همزمان در سومین کنگره بین المللی مقاومت بین الملل اسلامی بوده ام.

از سال 1399 تصمیم به راه‌اندازی مجموعه دوره سرا گرفتم و با کمک همکاران شروع به برگزاری کلاس‌ آموزش آنلاین زبان انگلیسی با روشی جدید بر اساس تجربه‌های گذشته کردیم. مجموعه دوره‌سرا قبل از همه گیری کرونا یکی از اولین مجموعه هایی بود که آموزش مجازی زبان انگلیسی را شروع کرد و با شروع کرونا، آموزش مجازی زبان انگلیسی با استقبال تعداد زیادی از زبان‌آموزان مواجه شد.

در حال حاضر دوره سرا با بیش از 60 نفر پرسنل متشکل از اساتید، بخش پشتیبانی، بخش فروش، بخش مارکتینگ و تولید محتوا فعالیت کرده و زبان‌آموزان ما با کمک پرسنل و سعی و تلاش خود موفق به کسب نمره های خوب در آزمون های بین المللی می شوند. برای دیدن برخی از کارنامه های زبان آموزان موفق در آزمون های آیلتس، تافل و PTE به بخش تالار افتخارات مراجعه کنید.

Teacher's Courses