رزرو رایگان تعیین سطح و مشاوره

رزرو رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی

از طریق فرم زیر می توانید جهت رزرو رایگان تعیین سطح و مشاوره اقدام نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

در صورتی که خارج از ایران زندگی می‌کنید، شماره تماسی وارد کنید که روی آن واتس اپ یا تلگرام داشته باشید.

تعیین سطح زبان انگلیسی چیست؟

وقتی که می‌خواهید آموزش زبان انگلیسی را شروع کنید، می‌بایست مشخص شود که تسلط شما به زبان انگلیسی در چه سطحی قرار دارد و شما باید از چه سطحی آموزش خود را آغاز کنید. تعیین سطح روشی استاندارد است برای مشخص شدن سطح زبان شما، که برای کمک به روند یادگیری و آموزش انجام می شود.

معمولاً برای آموزش زبان انگلیسی سطح های مختلفی در نظر گرفته می شود که در سیستم های آموزشی و آموزشگاه‌های مختلف زبان متفاوت می باشد. زبان آموزان بر اساس میزان تسلط به مباحث مختلف زبان انگلیسی، در سطوح مختلف قرار می گیرند.

چرا باید تعیین سطح انجام شود؟

زمانی که شما برای یادگیری زبان انگلیسی به آموزشگاه مراجعه می‌کنید، هیچ شناختی نسبت به میزان آشنایی شما نسبت به مباحث مختلف زبان انگلیسی وجود ندارد. به کمک آزمون تعیین سطح این شناخت از تسلط شما به زبان انگلیسی مشخص شده و ترم مناسب شما برای یادگیری زبان انتخاب می شود. با شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، اطلاعات ارزشمندی در مورد وضعیت مهارت های خود بدست آورده و نقاط ضعف و قوت شما برای مطالعه دقیق‌تر زبان انگلیسی مشخص می شود.

تعیین سطح زبان انگلیسی

آیا تعیین سطح زبان انگلیسی الزامی است؟

بله، برای شروع دوره های آموزش زبان دوره‌سرا، شرکت در آزمون تعیین سطح الزامی است. این آزمون بصورت رایگان و بصورت تلفنی انجام می شود. آزمون تعیین سطح برای افرادی که هیچ گونه سابقه آموزش زبان نداشته‌ و میخواهند از اولین سطح شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند نیز الزامی می باشد. زیرا در برخی موارد ممکن است سطح زبان آموز ترم دوم تشخیص داده شود.

در مواردی که زبان آموز سابقه آموزش زبان داشته و سطح زبانی نسبتاً خوبی دارد ولی در روند آموزش وقفه داشته است نیز می بایست آزمون تعیین سطح انجام شود. معمولاً پس از وقفه 2 ماهه در آموزش زبان انگلیسی می بایست آزمون تعیین سطح مجدداً انجام شود.