چطور با مهارت‌های انگلیسی درآمد داشته باشیم؟

چطور با مهارت‌های انگلیسی درآمد داشته باشیم؟
نویسنده: سعید رضائی ناشر: دوره سرا تعداد بازدید: 506
9/10
از 5 کاربر

در کنار فواید مشخص داشتن مهارت‌های زبان انگلیسی مانند توانایی برقراری ارتباط با انگلیسی زبانان، دیدن فیلم، خواندن کتاب، تحصیل و غیره؛ شما می‌توانید با استفاده از داشته‌های خود درآمد به دست آورید. در این مقاله به روش‌هایی که می‌توان از راه آن درآمد داشت خواهیم پرداخت.

اگر تا امروز دنبال یادگیری زبان نبوده‌اید، شاید ظرفیت درآمدزایی آن باعث شود در نهایت به دنبال آن بروید. در دوره‌سرا برای زبان‌آموزان در هر سطحی که باشند دوره‌ای وجود دارد. برای اطلاع از سطح خود و ارتباط با مشاوران ما فرم رزرو رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی را پر کنید.

معلم زبان آنلاین

شما می‌توانید با به اشتراک گذاشتن دانش و آموزش زبان انگلیسی به دیگران درآمد داشته باشید. در کنار تدریس خصوصی آنلاین یا حضوری به دیگران شما می‌توانید با موسساتی که به کار تدریس مشغولند همکاری کنید.

دوره‌سرا هم همیشه دنبال اساتید و معلم‌های خوب برای گسترش مهارت‌های انگلیسی می‌گردد. اگر مایل به همکاری بودید می‌توانید با پر کردن فرم همکاری با ما به جمع اساتید دوره سرا بپیوندید. توجه داشته باشید که تعدادی از زبان آموزان قدیمی دوره سرا، هم اکنون بعنوان استاد زبان در این مجموعه فعالیت می کنند.

ترجمه

در کنار موسسات ترجمه و دارالترجمه‌ها، نیاز به مهارت ترجمه در حوزه‌های خاص مانند مقاله نویسی، ترجمه‌ی کاتالوگ، ترجمه‌ی کتاب و موارد دیگر هم وجود دارد. شما لازم نیست در شرکتی استخدام شوید تا بتوانید از این روش درآمد داشته باشید. کافیست کار شما خوب باشد و چندجا، حتی اگر شده با قیمت پایین، کار کنید. سرتان آنقدر شلوغ می‌شود که دیگر وقت سر خاراندن هم نخواهید داشت.

نویسندگی

نویسندگی انگلیسی

البته برای توفیق در این کار باید مهارت نگارش به زبان انگلیسی بالایی داشته باشید. سایت‌های فراوانی هستند که حاضرند نوشته‌های شما را بر اساس قیمتی که خود شما تعیین می‌کنید برای فروش ارایه دهند.

یکی از این سایت‌ها که بعید هم نیست اسمش را شنیده باشید (مزاح بود!) آمازون است. شما می‌توانید با استفاده از سرویس خود انتشاری در آن سایت نوشته‌هایتان را به زبان انگلیسی به فروش برسانید. البته به قول معروف غیر از تلاش باید کمی هم شانس همراهتان باشد.

تولید محتوا برای پلتفرمهای مختلف اینترنتی

شما در صورت داشتن مهارت انگلیسی خوب می‌توانید در پلتفرمهای مختلف تولید محتوا کنید. البته که تولید محتوای حرفه‌ای توسط یکنفر شاید خیلی آسان نباشد و نیازمند داشتن مهارت‌های دیگر است. ولی شما می‌توانید در بخش نویسندگی کمک کنید.

این بخش خودش می‌تواند به بخش‌های مختلفی تقسیم شود. تولید محتوا می‌تواند به شکل متن، تصویر، تصویر متحرک و یا ترکیب همه‌ی آن‌ها با هم باشد.

مرجعی برای آموزش زبان درست کنید

مرجع یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی تنها به شکل رودررو نیست. امروزه با استفاده از اینترنت نیاز به سفرهای درون‌شهری برای بسیاری از کارها از بین رفته است. آموزش هم یکی از این موارد است.

شما شاید نخواهید با نرم‌افزار و به صورت آنلاین تدریس کنید. ولی می‌توانید با ساخت سایتی سرشار از اطلاعات مورد نیاز زبان آموزان کسب درآمد کنید. برای دیدن نمونه‌ای از این کار می‌توانید به بخش دسته بندی کتاب های آموزش زبان انگلیسی دوره‌سرا سر بزنید.

جمع‌بندی

همانطور که دیدید شما می‌توانید با داشتن مهارت‌های انگلیسی درآمد داشته باشید. البته که لازمه رسیدن به آن تلاش و پشت‌کار است چه در مورد ترجمه و چه در مورد تولید محتوا، بدون استمرار شاید ثمری برای شما نداشته باشد.

منبع:

https://www.fluentu.com/blog/make-money-learning-languages

https://www.dorehsara.org/Article.aspx?id=101

مقالات مرتبط

با رعایت این نکات هر متن انگلیسی را درک کنید
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 225

درک یک متن انگلیسی شاید برای زبان‌آموزان مبتدی کار ساده‌ای نباشد. با رعایت نکاتی که در این مقاله به...

بازار کار زبان انگلیسی در ایران
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 401

در این مقاله به موضوع تاثیر یادگیری زبان انگلیسی بر فرصت‌های شغلی جدید پرداخته می‌شود. ما در این مقاله با ذکر...

چرا یادگیری زبان انگلیسی برای آینده‌ی فرزندانمان مهم است؟
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 239

همین الان هم زبان انگلیسی، زبانی جهانی است و مسلماً در آینده‌ی نه چندان دور اهمیت آن به عنوان ابزاری برای برقرار...