سوالات متداول

سوالات متداول

از لحظه خرید دوره کلاس شما شروع می شود. شما می توانید از بخش (پنل کاربری ---> دوره های خریداری شده) ویدیوهای آموزشی را مشاهده نمایید. حداکثر تا 48 ساعت پس از خرید دوره، دسترسی گروه های واتس اپ و ورکشاپ به شما داده خواهد شد.

پس از اضافه شدن به گروه های واتس اپ، توضیحات نحوه استفاده از گروه و ارسال تکالیف برای شما ارسال می شود.

خیر، برای شروع کلاس نیازی به حد نصاب رسیدن نیست. پس از خرید دوره کلاس شما شروع می شود.

بله، امکان خرید تک درس وجود دارد. ولی برای استفاده از گروه های واتس اپ و ورکشاپ ها می بایست تمامی درس های یک دوره را خریداری کنید. مجموعه دوره سرا تضمینی برای خرید تک درس ندارد.

مدت زمان دوره های مختلف متفاوت است.

مدت زمان دوره Zero --> حدود 4 تا 6 هفته

مدت زمان دوره False Beginner --> حدود 4 تا 6 هفته

مدت زمان دوره های True Beginner, Pre Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced --> حدود 10 هفته 

مدت زمان دوره های IELTS, TOEFL --> حدود 12 هفته

پس از تمام شدن مدت دوره، دسترسی شما به گروه های واتس اپ و ورکشاپ قطع می شود. ولی شما همچنان می توانید ویدیوهای آموزشی دوره های خریداری شده را از بخش (پنل کاربری ---> دوره های خریداری شده) مشاهده نمایید. دسترسی شما به ویدیوهای آموزشی برای همیشه برقرار خواهد بود.

مدت زمان مورد نیاز برای یادگیری زبان انگلیسی به سطح زبان شما و تعداد ساعاتی که روزانه می‌توانید به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید بستگی دارد. البته اگر می خواهید برای شرکت در آزمون آیلتس یا تافل آماده شوید، نمره هدف شما نیز تعیین کننده است.

ولی بصورت عمومی، از سطح صفر تا یک نمره متوسط در آزمون‌های آیلتس و تافل و ... بین یک سال تا یک سال و نیم زمان نیاز است. برای مشخص شدن زمان دقیق می بایست فرم رزرو رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی را پر کنید تا میزان آشنایی شما با زبان انگلیسی مشخص شود.

بله، شما می توانید ویدیوهای آموزشی دوره های قبلی خریداری شده را از بخش (پنل کاربری ---> دوره های خریداری شده) مشاهده نمایید. دسترسی شما به ویدیوهای آموزشی دوره های خریداری شده برای همیشه برقرار خواهد بود.

بله، بعد از Play کردن ویدیوی آموزشی، با کلیک کردن روی آیکون سه نقطه در بخش پایین سمت راست، گزینه Download ظاهر می شود و می توانید ویدیوی آموزشی را دانلود کنید.

اگر هنگام ورود به ورکشاپ با خطای ورود نامعتبر مواجه می شوید، نام کاربری یا رمز عبور خود را اشتباه وارد می کنید.

شما می توانید نام کاربری و رمز عبور ورکشاپ خود را از بخش (پنل کاربری ---> اطلاعات سامانه کلاس آنلاین) دریافت کنید. توجه داشته باشید که نام کاربری و رمز عبور ورکشاپ با اطلاعات ورود به سایت دوره‌سرا متفاوت است.

دقت داشته باشید که رمز عبور به حروف کوچک و بزرگ حساس است و حرف آخر آن علامت تعجب ! دارد.

خطای ورود به جلسه

اگر با ارور بالا مواجه می شوید مرورگر شما قدیمی است و باید آنرا آپدیت کنید. برای آپدیت گوگل کروم در لپ تاپ و کامپیوتر، در قسمت بالا سمت راست روی سه نقطه کلیک کنید --> Help --> و About Google Chrome - سپس Update را بزنید.

برای آپدیت گوگل کروم در گوشی موبایل به Play Store مراجعه کرده و آپدیت را انجام دهید.

بله، قبل از خرید دوره حتماً باید فرم رزرو رایگان تعیین سطح زبان انگلیسی را پر کرده و تعیین سطح شوید. در بسیاری از موارد سطح زبانی که فرد از خود تصور دارد با واقعیت متفاوت است. در برخی موارد که کاربر می خواهد از صفر شروع کند، ممکن است سطح زبان بالاتری از دوره Zero داشته باشد. پس بهترین راه انجام تعیین سطح است.

پس از خرید دوره می توانید از بخش (پنل کاربری --> دوره های خریداری شده) به فیلم های آموزشی درسهای دوره خریداری شده دسترسی داشته باشید.

حداکثر ظرف 48 ساعت به گروه های تلگرام اضافه شده و پس از ساخته شدن کاربر ورکشاپ برای شما، از بخش (پنل کاربری --> اطلاعات سامانه کلاس آنلاین) می توانید نام کاربری و رمز عبور ورکشاپ خود را مشاهده و در ورکشاپ شرکت کنید.

بعد از اضافه شدن به گروه های واتس اپ می توانید روز و ساعت ورکشاپ خود را از استاد بپرسید.

خیر، برای شرکت در ورکشاپ می بایست از اول ترم یک روز مشخص را انتخاب کنید و هر هفته در همان روز و ساعت مشخص در ورکشاپ ها شرکت کنید.

بله، برخی از کاربران به دلیل مشکلاتی که در طول ترم پیش می آید قادر به تمام کردن درسها و تکالیف دوره نیستند. این کاربران می توانند با پرداخت 80% هزینه دوره، اقدام به تمدید دوره نمایند. پس از تمدید دوره، به اندازه یک دوره کامل فرصت دارید که دوره را به پایان برسانید.

برای تمدید دوره می توانید از بخش (پنل کاربری --> تمدید دوره) بصورت آنلاین اقدام به تمدید دوره نمایید.