مینا ناصری

مینا ناصری

من مینا ناصری هستم، دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی.

بعنوان یک ورزشکار حرفه ای و یک حسابدار ضرورت دانش زبان در این حوزه ها همیشه برایم آشکار بود ولی علیرغم علاقه ی همیشگی ام به زبان انگلیسی، پیش از آشناییم با این مجموعه، فراگیری حرفه ای آن را صرفاً یک نیاز در دنیای امروز، و نه یک سرگرمی لذت بخش، می دانستم.

آشنایی من با خانواده دوره سرا از اواخر پاییز 98 بعنوان زبان آموز شروع شد و بعنوان عضوی از این خانواده، زبان انگلیسی ابتدا به یک عادت شیرین روزانه و بعد به یک علاقه شدید تبدیل شد و اکنون دانش زبان هر روز فرصت های بیشتری را برای یادگیری و پیشرفت، در همه ی زمینه ها، در اختیار من می گذارد.

در خصوص زمینه کاری، از زمانی که خودم را شناختم تدریس و آموزش در هر زمینه ای جزو علایقم بوده و مشاهده ی پیشرفت دیگران به من انگیزه ی مضاعف برای ادامه کارم داده است و هم اکنون، پس از گذشت نزدیک به یک سال، از ابتدای پاییز 99 افتخار همکاری با این مجموعه ی دوست داشتنی را دارم که تا به امروز یکی از بهترین تجارب تدریسم بوده است، چون انرژی و ارتباط توأم با عشق و احترام بین همکاران و زبان آموزان یکی از برجسته ترین ویژگی های این خانواده است.

در آخر با علم به اینکه زبان انگلیسی بعنوان پدیده ای پویا نیازمند مطالعه و پیشرفت هر روزه می باشد، اینجانب همواره به دنبال اطلاعات و پیشرفت بیشتر در این زمینه می باشم.   

Teacher's Courses