False Beginner Teenagers Listening & Accent

False Beginner Teenagers Listening & Accent

9/10
از 7 کاربر
1,235,000 تومان
این دوره برای زبان آموزان پایه نوجوان در نظر گرفته شده است.

استاد دوره: سعید رضایی

مدت دوره: چهار هفته

فاصله باز شدن هر جلسه: 3 روز

تعداد بازدید: 4225

توضیحات دوره

یکی از چهار مهارت اصلی در امتحان های مختلف لیسنینگ است. اکثراً تکنیک لیسنینگ را بدون در نظر گرفتن تکنیک دیگری یعنی نوع تلفظ کار می‌کنند و به این ترتیب هر دو تکنیک به صورت ناقص پیش خواهند رفت. در این دوره تلاش بر آن است تا شما هم بر روی تکنیک لیسنینگ هم بر روی لهجه پیشرفت نمایید.

در تمام این دوره پایه برای شما لیسنینگ ها مختلفی پخش خواهد شد و از شما درخواست می‌شود که معنی کلی متن را برداشت کنید. سپس شما باید کلماتی که می‌شنوید را کار کنید و در آخر حدسیات خود را با متن لیسنینگ مقایسه بفرمایید. تکنیک لیسنینگ رابطه ی مستقیم با اسپیکینگ شما دارد پس به این خاطر از شما خواسته می شود تا به نوع ادغام کردن واژگان نیز خوب گوش بدهید تا بتوانید لهجه ی بهتری داشته باشید.

از سوی دیگر واژگان خوب به شما معرفی خواهند شد تا بتوانید از آنها در صحبت کردن انگلیسی خود استفاده نمایید. بعد از گذراندن این دوره بسته به تلاش خود، قدرت بیشتری در مهارت شنیدار پیدا خواهید کرد، پس لطفاً نهایت تلاش خود را بفرمایید و خارج از کلاس به لیسنینگ‌های دیگری گوش بدهید و نکاتی که در دوره آموزش می‌بینید را در آنها پیدا کنید تا بهترین استفاده را از دوره ببرید.