خرید ووچر آزمون PTE

خرید ووچر آزمون PTE
نویسنده: سعید رضائی ناشر: دوره سرا تعداد بازدید: 711
9/10
از 13 کاربر

با توجه به اینکه آزمون بین المللی PTE در ایران برگزار نمی‌شود، یکی از سوالات و مشکلات کاربران و زبان آموزان در مورد نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون PTE است.

آزمون PTE را می‌توان در یکی از سنترهای کشورهای همسایه از جمله ترکیه، امارات، ارمنستان، آذربایجان و ... بوک کرد. ولی عمده مشکل زبان آموزان این است که برای ثبت نام آزمون پی تی ای، هنگام ثبت نهایی می بایست اطلاعات کارت بانکی و به اصطلاح credit card را وارد کرد و ثبت نام آزمون را نهایی کرد.

و به دلیل نداشتن کارت اعتباری، زبان آموزان قادر به ثبت نام و نهایی کرد این روند نیستند. البته بعضی کاربران از طریق کارت اعتباری دوستان و آشنایان در خارج از کشور اقدام به پرداخت هزینه آزمون PTE با کارت اعتباری می کنند که این تعداد بسیار کم است و اکثریت کاربران با مشکل مواجه هستند.

پرداخت هزینه آزمون PTE

یکی از راه‌هایی که برای ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون PTE وجود دارد خرید و استفاده از ووچر آزمون PTE است.

ووچر آزمون PTE چیست؟

ووچر یک کد است که هنگام ثبت نام آزمون PTE و در مرحله پرداخت، بجای واریز کردن هزینه با کارت اعتباری می توان از آن برای پرداخت هزینه آزمون استفاده کرد.

ووچر آزمون پی تی ای

به دلیل اینکه کاربران ایرانی نمی‌توانند برای پرداخت هزینه آزمون پی تی ای از کارت اعتباری استفاده کنند، استفاده از ووچر آزمون پیشنهاد می شود. بعد از خرید ووچر آزمون، یک کد در اختیار شما قرار داده می شود که هنگام بوک کردن می توانید از آن کد استفاده کنید.

دقت کنید که ووچر، تنها یک کد چند رقمی است. در نگهداری آن دقت کنید و کد را برای دیگران نفرستید. چون فقط با در اختیار داشتن کد ووچر می توان آزمون PTE را بوک کرد.

طرز استفاده از ووچر آزمون PTE

روش استفاده از ووچر آزمون پی تی ای بسیار ساده است. شما مراحل ثبت نام آزمون را در پروفایل پیرسون خود انجام می‌دهید تا به مرحله پرداخت برسید. هنگام پرداخت، زمانی که از شما در مورد انتخاب نوع کارت اعتباری سوال می پرسد، قسمتی وجود دارد که برای وارد کرد ووچر است.

بعد از اینکه کد ووچر را با دقت وارد کردید، فقط کافیست که دکمه apply را بزنید تا ثبت نام آزمون شما نهایی و هزینه آن پرداخت شود.

وارد کردن کد ووچر آزمون پی تی ای

افزایش قیمت دوباره ثبت نام آزمون PTE:

همین چند ماه پیش بود که در یک مقاله خبر از افزایش قیمت هزینه آزمون PTE دادیم. دفعه قبل هزینه آزمون به 3.250 لیر ترکیه افزایش پیدا کرد.

اخیراً مراکز برگزار کننده آزمون PTE در ترکیه اعلام کردند که این قیمت باز هم افزایش خواهد یافت. که این خبر خوبی برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون PTE را دارند نیست.

این بار قرار است از تاریخ 6 اکتبر 2023 هزینه آزمون پی تی ای در کشور ترکیه به رقم 3.900 لیر برسد.

قیمت جدید آزمون PTE

متاسفانه پس از انتشار این خبر، اکثر شرکت هایی که در زمینه فروش ماک و آزمون پی تی ای فعالیت می کنند، فروش ووچر را متوقف کردند و منتظر افزایش قیمت هستند!

البته برخی شرکت ها نیز از زمان انتشار خبر قیمت ها را افزایش دادند!

تلاش مجموعه دوره سرا برای تسهیل ثبت نام آزمون و کمک به زبان آموزان این بود که تا جایی که امکان داشت اقدام به خرید ووچر آزمون PTE کنیم تا حتی پس از افزایش قیمت بتوانیم با همان قیمت قبلی ووچرها را در اختیار زبان آموزان خود کنیم.

تا کنون موفق به خرید تعداد بالایی ووچر شده ایم و این روند ادامه دارد. جهت خرید ووچر آزمون PTE می‌توانید با مشاوران مجموعه دوره سرا در تماس باشید تا شما را برای خرید ووچر با قیمت قبلی راهنمایی کنند.

امیدواریم این اقدام مجموعه دوره سرا بتواند بار کوچکی را از دوش زبان آموزان و افرادی که قصد بوک کردن آزمون PTE را دارند بردارد.

با آرزوی موفقیت برای همه هموطنان عزیز

https://www.dorehsara.org/Article.aspx?id=120

مقالات مرتبط

افزایش قیمت ثبت نام آزمون PTE
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 2519

آزمون PTE مخفف Pearson Test of English یک آزمون بین المللی زبان است که مانند آزمون آیلتس و آزمون تافل دارای اعتبار...

کلاس زبان فشرده و VIP آیلتس دوره سرا
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 1047

اگر قصد دارید در مدت زمان کوتاهی به یک نمره قابل قبول در آزمون آیلتس دست پیدا کنید، ما در دوره‌سرا برای شما یک...

اشتباهات رایج گرامری در زبان انگلیسی بخش اول
ناشر : دوره سرا  |   تعداد بازدید : 651

گرامر انگلیسی یکی از مشکل‌ترین قسمت‌های فرایند یادگیری زبان انگلیسی هست. برای همین دوره‌سرا اصرار دارد...