راهنمای سایت دوره سرا

به سایت دوره سرا خوش آمدید

در فیلم روبرو توضیحاتی در مورد نحوه ی استفاده از سایت داده شده است.

قبل از تهیه ی دوره ها و کارگاه ها می بایست فرم تعیین سطح را پر کرده و پس از تعیین سطح توسط مدرس، سطح و دوره ی مناسب به شما پیشنهاد داده می شود.

مطمئن باشید در صورت اختصاص دادن وقت و انرژی کافی جهت آموزش زبان انگلیسی، نتایج بسیار خوبی خواهید گرفت.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی سایت سه دسته هستند:

  • دسته اول دوره های عمومی فشرده: این دوره ها در سطوح مختلف برای بزرگسالان و نوجوانان برگزار می‌شود. سطوح مختلف از سه بخش ویدیوها و فایل های آموزش سایت(که پس از تهیه دوره هر چند روز یکبار در پنل کاربری باز می شوند)، کلاس‌های آنلاین و تکالیف روزانه در گروه‌های تلگرامی تشکیل شده است. تعداد جلسات کلاس آنلاین در سطوح مختلف متفاوت می‌باشد.
  • دسته دوم دوره های VIP: دوره های VIP زبان انگلیسی در 4 سطح مختلف برگزار می شود. این دوره ها نیز به نسبت سطح دوره از سه بخش ویدیوها و فایل های آموزش سایت(که پس از تهیه دوره هر چند روز یکبار در پنل کاربری باز می شوند)، کلاس‌های آنلاین و تکالیف روزانه در گروه‌های تلگرامی تشکیل شده است. تفاوت دوره های VIP و عادی در این است که در دوره های VIP تعداد جلسات کلاس آنلاین در هفته بیشتر است و حجم تکالیف روزانه‌ای که کاربر می بایست انجام دهد نیز بیشتر است. در این دوره ها تمامی تکالیف ارسالی کاربران بصورت روزانه توسط اساتید تصحیح و رفع اشکال می شوند.
  • دسته سوم دوره های فقط مکالمه: دوره های فقط مکالمه زبان انگلیسی برای تقویت مهارت اسپیکینگ هستند و کاربران در طول یک ماه در 10 جلسه کلاس آنلاین مکالمه محور شرکت می کنند. در این دوره ها کاربران تکالیف و ... در گروه های تلگرام ندارند و تمرکز اصلی بر فعالیت زبان آموز در کلاس است. تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس های فقط مکالمه(فری دیسکاشن) 6 نفر است.

توجه داشته باشید که برای شرکت در دوره های مختلف آموزش آنلاین زبان انگلیسی مجموعه دوره سرا، می بایست اول فرم رزرو رایگان تعیین سطح را پر کرده و پس از مشخص شدن سطح زبان انگلیسی، نسبت به تهیه دوره مورد نظر اقدام نمایید.

رزرو رایگان تعیین سطح