مدرک آیلتس با نمره‌ بالای 7 نیاز داری؟

یک کار مهم هست که هرگز نباید انجام دهید. این کار چیست و به جای آن چه باید کرد؟
تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

نمره بالای آیلتس

منابع آزمون آیلتس

یکی از مشکلاتی که برای ایرانی‌ها در سال‌های اخیر پیش آمده این است که بسیاری از اساتید به زبان‌آموزان گفته‌اند که برای گرفتن نمره خوب کافیست یک سری از ساختار‌ها و قالب‌ها را حفظ کنید و در رایتینگ و اسپیکینگ استفاده کنید.

به هیچ وجه حفظ نکنید. این نکته بسیار مهم است.
ما در دوره‌سرا به شدت بر این موضوع تاکید داریم چرا که از یک طرف بر اساس قوانین جدید اگر ممتحن حتی حس کند شما قالبی را از حفظ کرده‌اید و یا طبیعی صحبت نمی‌کنید می‌تواند تا 2.5 نمره از شما کم کند. و از طرف دیگر با دنبال کردن قالب‌ها هرگز یک زبان واقعی که بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید را یاد نخواهید گرفت.

به جای حفظ کردن قالب‌ها، به پیشنهادهای زیر خوب توجه کنید و آنها را به‌کار ببرید.

منابع آزمون آیلتس

کارنامه آیلتس زبان آموزان دوره سرا

پیشنهادهایی که در ادامه می‌خوانید همگی در سیستم آموزش ما در موسسه دوره‌سرا در حال انجام هستند و نتیجه بخش بودن آنها قطعی است. می‌گوییم قطعی چون نتایج زبان‌آموزان ما مهر تاییدی بر این ادعا است.
اگر سری به تالار افتخارات ما بزنید، انبوهی از کارنامه آیلتس با نتایج درخشان می‌بینید که همگی در همین سیستم یادگیری زبان را به اتمام رسانده‌اند.

اولین کاری که باید انجام دهید خواندن متن خوب است. آن هم هر روز. اما چه متنی و چگونه خواندن آن هم مهم است. متن‌های بروز بخوانید. از وب‌سایت‌هایی نظیر نیویورک‌تایمز و گاردین. در هنگام خواندن به این چهار مورد خوب دقت کنید و آن‌ها را هایلایت کنید.
Opening
Train of thought
Lexical issues
Collect good written material

نمونه سوالات آزمون آیلتس

  • پادکست با لهجه بریتیش گوش کنید. چند دقیقه برای یک روز کافیست اما چندبار آن‌را گوش دهید و در نهایت از متن پادکست برای درک کامل آن کمک بگیرید.

  • از دیدن سریال‌ به زبان اصلی و بدون زیرنویس غافل نشوید. اگر نیاز داشتید یک‌بار هم با زیرنویس انگلیسی ببینید. هر روز 15 دقیقه کافیست.

  • هر روز حداقل 20 دقیقه به انگلیسی صحبت کنید. به چند سوال در یک تاپیک مشخص جواب دهید. صدای‌تان را حتما ضبط کنید و بعد به آن گوش دهید.

  • هر 5 روز حتما یک متن حداقل 150 کلمه‌ای بنویسید. از مواردی که در خواندن متن‌ها هایلایت کرده‌اید حتما در نگارش استفاده کنید.

  • یک پارتنر هم سطح خود پیدا کنید و هر روز کمی با هم صحبت کنید.

در کل مطالعه زبان را به بخشی از فعالیت روزانه خود تبدیل کنید. هر روز یکی دو ساعت زبان بخوانید. و به‌جای تمرکز روی قالب‌ها و گرامر، محتوای زبان را مطالعه کنید..

رزرو رایگان تعیین سطح

یادگیری زبان انگلیسی با دوره سرا

رایگان از ما مشاوره دریافت کنید.

اگر در مورد موارد بالا و آزمون آیلتس سوالی دارید، فرم درخواست مشاوره را پر کنید.
مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

تمام موارد بالا بخشی از سیستم آموزشی دوره‌سرا هستند

  • هر روز به ده سوال در یک تاپیک جواب می‌دهید و معلم صدای‌ شما تصحیح می‌کند.

  • هر 5 روز یک متن می‌نویسید و بازهم توسط معلم رایتینگ‌تان تصحیح می‌شوید.

  • در یک گروه با 20 نفر هم لول خود هر روز در تعامل خواهید بود.

  • علاوه بر اینها با توجه به لولی که هستید بین 20 تا 60 ویدیو آموزشی هم دریافت می‌کنید.

  • و از همه مهم‌تر هر هفته یک جلسه ورکشاپ آنلاین دارید و در آنجا با معلم ورکشاپ تجربه در لحظه صحبت کردن و گفتن و شنیدن را کسب می‌کنید و همزمان تصحیح هم می‌شوید.

ما برای شما، یادگیری زبان را به یک تفریح روزانه تبدیل کرده‌ایم.